Doprava na termál a späť v cene ubytovania

Milí naši hostia!

Uvedomujeme si, že nároky na dovolenku sú z roka na rok vyššie, a preto chceme aby ste sa u nás cítili ešte lepšie a radi sa ku nám vracali. Pripravili sme pre Vás tento rok novú službu, ktorú určite radi privítate. Navyše bude úplne zadarmo!

Pre všetkých našich ubytovaných hostí bude každé ráno zabezpečený odvoz na termálne kúpalisko našim minibusom. Taktiež večer po kúpaní Vás z termálu vyzdvihneme a dovezieme späť do penziónu.

Navyše náš Penzión Green Houses zabezpečí dovoz pre hostí, ktorí prídu vlakom zo stanice a na konci pobytu späť na stanicu. Tiež to bude bezplatne v cene ubytovania.

Tieto prepravné služby budú k dispozícii úplne zadarmo v hlavnej letnej sezóne od 1. 5. do 30. 9. 2019 pre všetkých našich hostí.

Mimo hlavnej letnej sezóny je možné zabezpečiť odvoz zo stanice na základe dohody za poplatok 1 EUR na osobu. Treba vždy zavolať najneskôr 30 minút pred príchodom vlaku na jedno z našich telefónnych čísel +421 907 834481 alebo +421 903 842865.

V prípade záujmu vieme zabezpečiť fakultatívne výlety v pondelky (kedy je doobeda termálne kúpalisko zatvorené). Bližšie informácie uvedieme neskôr.

Ak by bol záujem, je možné Vás odviesť aj na svätú omšu na neďaleké pútnické miesto Studnička pri Pozbe. Bližšie info v ďalšom článku.

Veríme, že tieto služby uvítate a ostanete nám verní aj v novej sezóne 2019.

Ďakujeme za Vašu priazeň a sme tu pre Vás!

A&A – Penzión Green Houses.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *